Content Marketing Trainee

OFERTA PRACY
Praktyki w dziale Content Marketingu

Harbingers to zespół pasjonatów i indywidualności o unikatowych na polskim rynku, budowanych ponad dekadę kompetencjach. Pomagamy sklepom e-commerce dynamicznie rosnąć i zdobywać pozycję lidera online. Codziennie zapewniamy wzrosty przychodów dla naszych Partnerów w Polsce i na świecie.

Czas na #GameChanger w Twojej karierze! My, Bohaterowie Harbingers, mamy w sobie sportową żyłkę, dlatego chętnie się z Tobą założymy. Po 3 miesiącach wyjdziesz od nas z pełnym pakietem doświadczeń i wiedzy, które zapewnią Ci pracę w świecie content marketingu. Szukamy talentów - najzdolniejsi i nakręceni na wygrywanie wstąpią w nasze szeregi!

Więcej o praktykach
  • Podejmiesz współpracę w oparciu o umowę o praktyki studenckie lub absolwenckie
  • Na starcie poznasz swojego mentora – Bohatera Harbingers, który poprowadzi Cię przez tę 3-miesięczną ścieżkę ekscytujących wyzwań i nauki
  • Uwaga, rzucamy na głęboką wodę! Damy Ci dużą odpowiedzialność – dołączysz do wybranego zespołu projektowego, pracującego dla największych marek, nie tylko polskich, ale i zagranicznych
  • Zdradzamy tajniki naszego warsztatu! Damy Ci dostęp do najnowszych narzędzi i nauczymy Cię jak z nich korzystać
  • Dajemy Ci możliwość rozwoju pod okiem najlepszych ekspertów w branży e-commerce
Twoje obowiązki
  • Praca w zespołach projektowych (z copywriterami, grafikami, specjalistami ds. social media etc.)
  • Copywriting - tworzenie treści zgodnie zasadami webwritingu
  • Korekta tekstów tworzonych przez copywriterów
  • Publikacja treści na blogach i w sklepach internetowych
  • Moderacja na forach i blogach naszych Klientów
  • Praca na różnorodnych CMS-ach (m.in. Wordpress, Magento)
  • Wyszukiwanie i nawiązywanie kontaktów z influencerami, blogeram, mediami
Czego oczekujemy?
  • Studentów lub absolwentów (do jednego roku po ukończeniu studiów)
  • Osób dyspozycyjnych min. 20h tygodniowo
  • Zainteresowanie content marketingiem – śledzenie nowinek w branżowych serwisach, czy newsletterach
  • Pasja do tworzenia treści i doskonałe umiejętności językowe oraz łatwość operowania słowem
  • Zmysł prawdziwego inżyniera jakości. Posiadanie naturalnego „radaru” na wszelkie błędy – czy to w tekście, czy to na grafikach, w filmach…
  • Wyczucie estetyczne – miłości do dawania użytkownikom rzeczy pięknych i użytecznych
  • Umiejętności analityczne – logiczne myślenie i analiza danych nie sprawia Ci problemu
  • Umiejętność organizacji własnej pracy oraz samodzielnego prowadzenia projektów
  • Bardzo dobra znajomość pakietu Microsoft Office z naciskiem na Microsoft Excel, Power Point i Word
  • „Wiem, że nic nie wiem” – silny drive do ciągłego podnoszenia swoich kompetencji
  • Ambicja i odwaga do podejmowania wyzwań
Co jeszcze może Ci się u nas spodobać?
  • Częste wyjścia i imprezy integracyjne i mocno przyjacielska atmosfera
  • Świetna lokalizacja w centrum Krakowa
  • Wysokiej klasy sprzęt komputerowy do pracy
  • Food&Drinks - codzienna porcja witamin, słodkie przekąski, darmowe napoje, pyszna kawa

CV
Wysyłając swoją aplikację, odpowiedz na poniższe pytania – zwiększy to Twoją szansę na sprawne podjęcie wielu zleceń

NASZA KULTURA
Troszczymy się o ciebie, twój rozwój
i miejsce pracy

Centrum miasta, aby wszystkim
było blisko.

Wysokiej klasy sprzęt, który
pomaga w pracy

Elastyczny czas pracy

Bike Friendly - parking dla rowerów

Food&Drinks - codzienna porcja witamin,
słodkie przekąski, darmowe napoje

Programy rozwojowe dla
menedżerów i specjalistów

Regularne spoktania integracyjne

Opieka medyczna i pakiety sportowe
dla pracowników i ich rodzin

Lekcje języka angielskiego

Biblioteka firmowa, szkolenia
konferencje

Dobrowolne projekty charytatywne

Wsparcie finansowe dla organizacji
jaką wskażesz

TOP