Wsparcie Techniczne IT

OFERTA PRACY
Płatny Staż - Wsparcie Techniczne IT

Harbingers to zespół pasjonatów i indywidualności o unikatowych na polskim rynku, budowanych ponad dekadę kompetencjach. Pomagamy sklepom e-commerce dynamicznie rosnąć i zdobywać pozycję lidera online. Codziennie zapewniamy wzrosty przychodów dla naszych Partnerów w Polsce i na świecie.

Do działu IT szukamy pasjonata, który kocha wyzwania i chce ciągle uczyć się czegoś nowego oraz osób, które ciągle chcą podnosić swoje kompetencje i przede wszystkim lubią to co robią.

Twoje obowiązki
  • Bieżące wsparcie użytkowników biura
  • Rozwiązywanie problemów użytkowników
  • Bieżące prace administracyjne zlecone przez przełożonego
  • Instalacja nowego sprzętu komputerowego, wdrażanie oprogramowania, tworzenie dokumentacji
  • Wsparcie działu SEO/CM w bieżących zadaniach
Czego oczekujemy?
  • Dyspozycyjność: min. 30h w tygodniu
  • Komunikatywność, dobra organizacja pracy własnej
  • Podstawowa znajomość funkcjonowania sieci LAN, WAN
  • Dobra znajomość systemu Windows
  • Bardzo dobra znajomość pakietu Microsoft Office z naciskiem na Microsoft Excel, Power Point i Word
  • Zainteresowanie branżą IT
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Wiedza informatyczna w zakresie diagnostyki biurowego sprzętu IT
  • Umiejętność organizacji własnej pracy
Dodatkowe atuty to:
  • Znajomość popularnych CMS-ów (Wordpress, Magento)
  • Podstawowa znajomość HTML oraz CSS
Co oferujemy?
  • Umowę o pracę
  • Pracę z dużymi i znanymi markami
  • Dostęp do nowoczesnych narzędzi marketingowych
  • Możliwość rozwoju dzięki pracy z najlepszymi specjalistami w branży
  • Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne
  • Częste wyjścia i imprezy integracyjne
  • Pracę w biurze w centrum Krakowa w mocno przyjacielskiej atmosferze
  • Wysokiej klasy sprzęt komputerowy do pracy
  • Food&Drinks - codzienna porcja witamin, słodkie przekąski, darmowe napoje, pyszna kawa

NASZA KULTURA
Troszczymy się o ciebie, twój rozwój
i miejsce pracy

Centrum miasta, aby wszystkim
było blisko.

Wysokiej klasy sprzęt, który
pomaga w pracy

Elastyczny czas pracy

Bike Friendly - parking dla rowerów

Food&Drinks - codzienna porcja witamin,
słodkie przekąski, darmowe napoje

Programy rozwojowe dla
menedżerów i specjalistów

Regularne spoktania integracyjne

Opieka medyczna i pakiety sportowe
dla pracowników i ich rodzin

Lekcje języka angielskiego

Biblioteka firmowa, szkolenia
konferencje

Dobrowolne projekty charytatywne

Wsparcie finansowe dla organizacji
jaką wskażesz

TOP