Team Leader SEM

OFERTA PRACY

Harbingers to zespół pasjonatów i indywidualności o unikatowych na polskim rynku, budowanych ponad dekadę kompetencjach. Pomagamy sklepom e-commerce dynamicznie rosnąć i zdobywać pozycję lidera online. Codziennie zapewniamy wzrosty przychodów dla naszych Partnerów w Polsce i na świecie.

Wraz z intensywnym rozwojem, szukamy Team Leadera SEM, który łączy w sobie wieloletnie doświadczenie specjalisty oraz liderskie zacięcie.

Twoje obowiązki
  • opieka i praca nad rozwojem kilkuosobowego zespołu specjalistów SEM,
  • przygotowywanie rozbudowanych raportów i analiz,
  • czynne branie udziału w przygotowywaniu strategii marketingowych,
  • planowanie, prowadzenie i optymalizacja kampanii w systemie Google AdWords, Facebook i na platformach RTB dla kluczowych klientów,
  • rozwój działu o nowe produkty i usługi,
  • tworzenie ofert dla potencjalnych klientów,
  • branie udziału w spotkaniach biznesowych z klientami,
  • udział w procesie rekrutacyjnym i odpowiedzialność za wdrożenie nowych pracowników.
Czego oczekujemy?
  • Co najmniej półroczne doświadczenie w zarządzaniu zespołem specjalistów,
  • Przynajmniej 2-letnie doświadczenie w planowaniu i prowadzeniu kampanii reklamowych,
  • Umiejętność zaawansowanej analizy danych i optymalizacji kampanii w oparciu o Google Analytics,
  • Myślenie analityczne i łatwość w operowaniu liczbami i statystykami,
  • Rozwinięte kompetencje interpersonalne,
  • Bardzo dobra znajomość pakietu Microsoft Office z naciskiem na Microsoft Excel,
  • Nastawienie na rozwój i podnoszenie kompetencji zawodowych.
Dodatkowe plusy to:
  • Doświadczenie w pracy z dużymi sklepami internetowymi,
  • Dobra znajomość języka angielskiego,
  • Rozwinięte kompetencje managerskie,
  • Praktyczna znajomość Google Tag Manager.
Co oferujemy?
  • Umowę o pracę
  • Pracę z dużymi i znanymi markami
  • Dostęp do nowoczesnych narzędzi marketingowych
  • Możliwość rozwoju dzięki pracy z najlepszymi specjalistami w branży
  • Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne
  • Kurs języka angielskiego
  • Pakiet benefitów (opieka medyczna Luxmed i Multisport)
  • Wysokiej klasy sprzęt komputerowy do pracy
  • Food&Drinks - codzienna porcja witamin, owoce, słodkie przekąski i napoje
  • Częste wyjścia i imprezy integracyjne
  • Pracę w biurze w centrum Krakowa w mocno przyjacielskiej atmosferze

NASZA KULTURA
Troszczymy się o ciebie, twój rozwój
i miejsce pracy

Centrum miasta, aby wszystkim
było blisko.

Wysokiej klasy sprzęt, który
pomaga w pracy

Elastyczny czas pracy

Bike Friendly - parking dla rowerów

Food&Drinks - codzienna porcja witamin,
słodkie przekąski, darmowe napoje

Programy rozwojowe dla
menedżerów i specjalistów

Regularne spoktania integracyjne

Opieka medyczna i pakiety sportowe
dla pracowników i ich rodzin

Lekcje języka angielskiego

Biblioteka firmowa, szkolenia
konferencje

Dobrowolne projekty charytatywne

Wsparcie finansowe dla organizacji
jaką wskażesz

TOP