Automation Specialist (no-code/low-code developer)

Harbingers to zespół pasjonatów i indywidualności o unikatowych na polskim rynku, budowanych ponad dekadę kompetencjach. Pomagamy sklepom e-commerce dynamicznie rosnąć i zdobywać pozycję lidera online. Codziennie zapewniamy wzrosty przychodów dla naszych Partnerów w Polsce i na świecie.

Twoje zadania:

  1. Udział w projektach (m.in. aplikacje webowe) w oparciu o no-code / low-code.
  2. Automatyzacja procesów w organizacji.
  3. Adaptowanie generatywnego AI ramach w organizacji (usługi, procesy).
  4. Opracowywanie dokumentacji koncepcyjno – projektowej.
  5. Prowadzenie konsultacji i szkoleń dla użytkowników.

Czego oczekujemy?

  1. Bardzo dobra znajomość Airtable bądź podobnego rozwiązania.
  2. Bardzo dobra znajomość Make.com lub Zapier.
  3. Podstawowa wiedza i doświadczenie z zakresu baz danych, API.
  4. Podstawowa znajomość JavaScript, TypeScript lub Python.
  5. Doświadczenie w wykorzystywaniu generatywnego AI.
  6. Minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku.
  7. Znajomość języka angielskiego na poziomie minimum B2.

MILE WIDZIANE:

  1. Znajomość Webflow, Bubble, WordPress, Microsoft Power Apps
  2. Chęć prowadzenia warsztatów z Automatyzacji i generatywnego AI
  3. Umiejętność pracy z klientem (udział w procesie sprzedażowym)

Co oferujemy?

  1. Umowę o pracę, B2B lub umowę zlecenie (do Ciebie należy wybór formy zatrudnienia).
  2. Pracę w elastycznym modelu — hybrydowym, zdalnym lub stacjonarnym.
  3. Pakiet benefitów (lekcje języka angielskiego, opieka medyczna Luxmed, Multisport, ubezpieczenie grupowe Warta, Dzień Wolontariusza, Biznes Liga, firmowy sklepik z gadżetami, program poleceń pracowników).
  4. Projekt onboardingu, dedykowany Buddy i pakiet powitalny.
  5. Pracę w dwupiętrowym biurze w centrum Krakowa z dostępem do: tarasu z leżakami, tenisa stołowego i Xboxa.
  6. Pyszną kawę i herbatę, codzienną porcję owoców i przekąski w biurze.
  7. Wspólną celebrację wydarzeń: kwartalne integracje, urodziny, kiermasz i spotkanie świąteczne, podsumowanie kwartału.
  8. Współpracę z topowymi markami oraz udział w międzynarodowych konkursach branżowych.
  9. Dostęp do wielu narzędzi m.in. Google Cloud Platform, OpenAI, Bubble, Airtable, Make.com oraz marketingowych, m.in. Senuto, Ahrefs, Surfer, Brand24.
  10. Dedykowane narzędzia do komunikacji i pracy projektowej — Asana, Slack, Intranet, Google Workspace.
  11. Mentoring od najlepszych specjalistów z kilkunastoletnim doświadczeniem w branży — Managerów i Zarządu.
  12. Comiesięczne 1:1 z przełożonym, 4x do roku badanie satysfakcji pracowników.
  13. System doceniania pracowników — Kudosy i wybór kwartalnych Mistrzów Wartości Harbingers.
  14. Wynagrodzenie 8000-16000 netto (B2B)- w zależności od umiejętoności.
Automation Specialist (no-code/low-code developer) - Harbingers