Senior Content Marketing Specialist

Do zespołu Content Marketingu szukamy doświadczonego gracza, pasjonata, który kocha wyzwania i chce ciągle bić swoje własne rekordy. Szukamy osób, które świetnie zarządzają projektami. Tych, którzy potrafią myśleć abstrakcyjnie i logicznie. Z jednej strony mają głowę pełną pomysłów i uwielbiają pracę ze słowem, a z drugiej – nie boją się analizy danych.

DNA naszego zespołu CM

  • Content Marketing w Harbingers to silny zespół, nastawiony na bycie absolutnym mistrzem w swojej dziedzinie. To know-how, budowany od samych początków istnienia content marketingu w Polsce. W końcu – to autorskie narzędzia, które sprawiają, że wiemy, jak prognozować i osiągać najlepsze efekty dla naszych Partnerów. Co roku znajdziesz nas w najważniejszych raportach i listach zwycięzców największych konkursów branżowych. Ty też chcesz wygrywać? Rozwijaj swoją karierę w content marketingu z Harbingers!

Twoje zadania

  • Wykonywanie audytów, analiz konkurencji i grupy docelowej, na podstawie danych ze specjalistycznych narzędzi
  • Przygotowywanie strategii CM i pomysłów kreatywnych na akcje wizerunkowe i performance CM
  • Prowadzenie projektów content marketingowych – project management, optymalizacja działań, prognozowanie i raportowanie wyników
  • Aktywne poszukiwanie i wdrażanie nowych, innowacyjnych rozwiązań w pracy projektowej własnej i całego zespołu
  • Korekta treści tworzonych przez copywriterów i ocena zgodności z wytycznymi strategicznymi
  • Publikacja treści za pomocą różnorodnych CMS-ów (m.in. WordPress, Magento)
  • Rekomendowanie Partnerom Harbingers działań dopasowanych do ich celów i wyzwań oraz tworzenie ofert new business
  • Testowanie i wdrażanie w zespole nowych narzędzi content marketingowych oraz ciągłe poszukiwanie i ocena skuteczności innowacyjnych form treści, które mogą realizować cele biznesowe Partnerów Harbingers
  • Stałe poszukiwanie innowacji i poszerzanie oferty content marketingowej o nieszablonowe, skuteczne rozwiązania dla Partnerów Harbingers
  • Prowadzenie szkoleń z content marketingu i reprezentowanie agencji podczas webinarów, konferencji, czy w publikacjach branżowych

Czego oczekujemy?

  • Stanowiska Seniora lub co najmniej dwuletniego doświadczenia pracy na stanowisku Specjalisty CM w agencji marketingowej
  • Doskonałych umiejętności językowych i webwritingowych. Posiadasz naturalny „radar” na wszelkie błędy oraz masz doświadczenie w edycji treści z myślą o realizacji celów, jakie ma spełniać w strategii
  • Potwierdzonych umiejętności samodzielnego zarządzania projektami, obejmującymi współpracę z podwykonawcami (np. influencerzy, copywriterzy, graficy, twórcy video)
  • Umiejętności wnikliwej analizy danych i logicznego wnioskowania
  • Dużej kreatywności, połączonej z podejściem biznesowym – masz zawsze masę pomysłów na innowacyjne projekty, które przełożą się na realizację celów Partnera
  • Umiejętności organizacji pracy w dynamicznym środowisku agencyjnym, określania priorytetów, delegowania zadań oraz budowania sprawnych procesów
  • Bardzo dobrej znajomości narzędzi analitycznych (Google Analytics, Google Data Studio) i SEO (Planer Słów Kluczowych i przynajmniej jednego ze wskazanych: Ahrefs, Senuto)
  • Umiejętności wykorzystywania Google Analytics do oceny efektów swoich działań, potwierdzonej aktualnym certyfikatem
  • Bardzo dobra znajomość narzędzi ze środowiska Google Workspace: Dokumentów, Arkuszy i Prezentacji Google

Dodatkowe atuty to:

  • Znasz narzędzie do pracy projektowej Asana i wiesz, jak je wykorzystywać, by organizować i optymalizować swoją pracę
  • Znajomość narzędzi: GDS, GTM, GSC, BuzzSumo, Unamo, AnswerThePublic, SimilarWeb i systemów: Freshmail, SALESmanago, GetResponse, Edrone
  • Doświadczenie w mediach społecznościowych, e-mail marketingu, marketing automation, video marketingu
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Możesz pochwalić się efektami prowadzonych przez siebie projektów CM, nagrodami w konkursach branżowych, wygranymi w przetargach

Co oferujemy?

  • Umowę o pracę, B2B lub Umowę zlecenie (do Ciebie należy wybór formy zatrudnienia).
  • Pracę w elastycznym modelu — hybrydowym, zdalnym lub stacjonarnym.
  • Pakiet benefitów (lekcje języka angielskiego, opieka medyczna Luxmed, Multisport, ubezpieczenie grupowe Warta, Dzień Wolontariusza, Biznes Liga, firmowy sklepik z gadżetami, program poleceń pracowników).
  • Projekt onboardingu, dedykowany Buddy i pakiet powitalny.
  • Pracę w dwupiętrowym biurze w centrum Krakowa z dostępem do: tarasu z leżakami, tenisa stołowego i Xboxa.
  • Pyszną kawę i herbatę, codzienną porcję owoców i przekąski w biurze.
  • Wspólną celebrację wydarzeń: kwartalne integracje, urodziny, kiermasz i spotkanie świąteczne, podsumowanie kwartału.
  • Współpracę z topowymi markami oraz udział w międzynarodowych konkursach branżowych.
  • Dostęp do wielu narzędzi branżowych, m.in. Senuto, Ahrefs, Surfer, Brand24.
  • Dedykowane narzędzia do komunikacji i pracy projektowej — Asana, Slack, Intranet, Google Workspace.
  • Mentoring od najlepszych specjalistów z kilkunastoletnim doświadczeniem w branży — Managerów i Zarządu.
  • Comiesięczne 1:1 z przełożonym, 4x do roku badanie satysfakcji pracowników.
  • System doceniania pracowników — Kudosy i wybór kwartalnych Mistrzów Wartości Harbingers.
Senior Content Marketing Specialist - Harbingers

Dlaczego warto być GameChangerem?

  • W Harbingers na każdym poziomie staramy się działać razem, czerpać od siebie wzajemnie. Dzięki temu możemy rozwijać swoje mocne strony i zabezpieczać te przestrzenie, które wymagają więcej uwagi. Im dłużej tu jestem, tym bardziej przekonuje się, że jako zespół zawsze jesteśmy silniejsi, niż jako jednostki.
    Diana
    HR People Partner
  • Moją drogę w Harbingers zacząłem jako stażysta — tutaj na każdym kroku i na każdym szczeblu kariery wciąż się czegoś uczę i doskonalę swoje umiejętności. Doświadczenie pokazało mi, że niemal każde niepowodzenie można przekuć w sukces, jeśli tylko wierzy się we własne możliwości, analizuje i wyciąga wnioski.
    Arek
    SEM Team Leader
  • Wartościami, które wyznaje Harbingers kierujemy się nie tylko w pracy, ale przede wszystkim w życiu. Chyba to czyni z nas tak świetny zespół. W ramach wykonywania swoich obowiązków chcę być realnym wsparciem dla swojego teamu, kimś na kim można polegać i na kogo można liczyć w każdej sytuacji.
    Dorota
    Sales Support

Ścieżka rekrutacji

1
Zapoznaj się z naszą kulturą i zastanów się, czy podzielasz nasze wartości.
2
Wyślij nam swoje CV.
3
Porozmawiaj z nami przez video lub F2F.
4
Wykonaj zadanie rekrutacyjne.
5
Spotkaj się z nami, by opowiedzieć o wykonanym zadaniu.
6
Gwarantujemy szybki feedback i decyzję o zatrudnieniu.

Dowiedz się więcej na temat naszej kultury organizacyjnej.