Content Marketing Specialist

OFERTA PRACY

Harbingers to zespół pasjonatów i indywidualności o unikatowych na polskim rynku, budowanych ponad dekadę kompetencjach. Pomagamy sklepom e-commerce dynamicznie rosnąć i zdobywać pozycję lidera online. Codziennie zapewniamy wzrosty przychodów dla naszych Partnerów w Polsce i na świecie.

Do działu Content Marketingu szukamy specjalisty, który ma doświadczenie w branży, ale kocha wyzwania i chce ciągle uczyć się czegoś nowego. Szukamy osób, które potrafią myśleć abstrakcyjnie i logicznie. Z jednej strony mają głowę pełną pomysłów i uwielbiają pracę ze słowem, a z drugiej – nie boją się analizy danych.

Twoje obowiązki
  • Przygotowywanie propozycji działań content marketingowych dla klientów
  • Wykonywanie audytów CM, analiz konkurencji i grupy docelowej
  • Przygotowywanie strategii content marketingowych
  • Prowadzenie projektów content marketingowych
  • Praca kreatywna - tworzenie pomysłów kreatywnych na działania content marketingowe
  • Współpraca z członkami zespołu oraz zewnętrznymi copywriterami, grafikami, specjalistami ds. social media
  • Copywriting - tworzenie artykułów, e-booków, rozbudowanych tekstów optymalizacyjnych i wszelkich innych form tekstowych zgodnie zasadami webwritingu
  • Korekta tekstów tworzonych przez copywriterów
  • Publikacja treści za pomocą różnorodnych CMS-ów (m.in. Wordpress, Magento)
  • Wyszukiwanie i nawiązywanie kontaktów z influencerami, blogerami
  • Analiza i stała optymalizacja działań, raportowanie wyników
Czego oczekujemy?
  • Pasja do tworzenia treści i praktyczna wiedza na temat content marketingu
  • Doskonałe umiejętności językowe i łatwość operowania słowem
  • Znajomość zasad webwritingu oraz doświadczenie w tworzeniu treści w Internecie
  • Podstawowa wiedza na temat SEO w content marketingu
  • Zmysł prawdziwego inżyniera jakości. Posiadanie naturalnego „radaru” na wszelkie błędy – czy to w tekście, czy to na grafikach, w filmach…
  • Wyczucie estetyczne – miłości do dawania użytkownikom rzeczy pięknych i użytecznych
  • Umiejętności analityczne – logiczne myślenie i analiza danych nie sprawia Ci problemu
  • Umiejętność organizacji własnej pracy oraz samodzielnego prowadzenia projektów
  • Bardzo dobra znajomość pakietu Microsoft Office z naciskiem na Microsoft Excel, Power Point i Word
Dodatkowe atuty to:
  • Znajomość Google Analytics i innych narzędzi analitycznych dla content marketingu
  • Doświadczenie w mediach społecznościowych
  • Dobra znajomość języka angielskiego
Co oferujemy?
  • Umowę o pracę lub B2B
  • Pracę z dużymi i znanymi markami
  • Dostęp do nowoczesnych narzędzi marketingowych
  • Możliwość rozwoju, dzięki pracy z najlepszymi specjalistami w branży
  • Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne
  • Kurs języka angielskiego
  • Częste wyjścia i imprezy integracyjne
  • Pracę w biurze w centrum Krakowa w mocno przyjacielskiej atmosferze
  • Wysokiej klasy sprzęt komputerowy do pracy
  • Food&Drinks - codzienna porcja witamin, słodkie przekąski, darmowe napoje, pyszna kawa
  • Pakiet benefitów (opieka medyczna Luxmed i Multisport)

NASZA KULTURA
Troszczymy się o ciebie, twój rozwój
i miejsce pracy

Centrum miasta, aby wszystkim
było blisko.

Wysokiej klasy sprzęt, który
pomaga w pracy

Elastyczny czas pracy

Bike Friendly - parking dla rowerów

Food&Drinks - codzienna porcja witamin,
słodkie przekąski, darmowe napoje

Programy rozwojowe dla
menedżerów i specjalistów

Regularne spoktania integracyjne

Opieka medyczna i pakiety sportowe
dla pracowników i ich rodzin

Lekcje języka angielskiego

Biblioteka firmowa, szkolenia
konferencje

Dobrowolne projekty charytatywne

Wsparcie finansowe dla organizacji
jaką wskażesz

TOP