Social Media Specialist

OFERTA PRACY
Specjalista Social Media

Harbingers to zespół pasjonatów i indywidualności o unikatowych na polskim rynku, budowanych ponad dekadę kompetencjach. Pomagamy sklepom e-commerce dynamicznie rosnąć i zdobywać pozycję lidera online. Codziennie zapewniamy wzrosty przychodów dla naszych Partnerów w Polsce i na świecie.

Do działu Social Media szukamy specjalisty, który ma doświadczenie w branży, chce ciągle podnosić swoje kompetencje, jest na bieżąco z nowinkami i przede wszystkim lubi to co robi.

Twoje obowiązki
  • Współtworzenie, administrowanie i zarządzanie komunikacją kanałów Social Media (Facebook, Instagram, Twitter, Linkedin)
  • Planowanie i realizacja strategii obecności marek w SM
  • Prowadzenie kampanii płatnych realizujących cele: zasięgowe, wizerunkowe i efektywnościowe
  • Analiza i raportowanie prowadzonych działań
  • Współtworzenie ofert
  • Ścisła współpraca z dziełem Content Marketingu
Czego oczekujemy?
  • Przynajmniej rocznego doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Bardzo dobrej znajomości takich narzędzi jak: Facebook Ads Manager, Business Manager, Sotrender, Brand24, Sentione
  • Praktycznej znajomości Google Analytics
  • Kreatywności, która pozwoli tworzyć innowacyjne strategie oraz analitycznego podejścia, koniecznego do zmierzenia efektywności działań
  • Bardzo dobrej znajomości pakietu Microsoft Office z naciskiem na Microsoft Excel i Power Point
Dodatkowe plusy to:
  • Obsługa programów graficznych
  • Umiejętność tworzenia wysokiej jakości treści
  • Znajomość języka angielskiego
Co oferujemy?
  • Umowę o pracę
  • Pracę z dużymi i znanymi markami
  • Dostęp do nowoczesnych narzędzi marketingowych
  • Możliwość rozwoju dzięki pracy z najlepszymi specjalistami w branży
  • Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne
  • Kurs języka angielskiego
  • Pakiet benefitów (opieka medyczna Luxmed i Multisport)
  • Wysokiej klasy sprzęt komputerowy do pracy
  • Food&Drinks - codzienna porcja witamin, owoce, słodkie przekąski i napoje
  • Częste wyjścia i imprezy integracyjne
  • Pracę w biurze w centrum Krakowa w mocno przyjacielskiej atmosferze

NASZA KULTURA
Troszczymy się o ciebie, twój rozwój
i miejsce pracy

Centrum miasta, aby wszystkim
było blisko.

Wysokiej klasy sprzęt, który
pomaga w pracy

Elastyczny czas pracy

Bike Friendly - parking dla rowerów

Food&Drinks - codzienna porcja witamin,
słodkie przekąski, darmowe napoje

Programy rozwojowe dla
menedżerów i specjalistów

Regularne spoktania integracyjne

Opieka medyczna i pakiety sportowe
dla pracowników i ich rodzin

Lekcje języka angielskiego

Biblioteka firmowa, szkolenia
konferencje

Dobrowolne projekty charytatywne

Wsparcie finansowe dla organizacji
jaką wskażesz

TOP