Business Development Representative

Jesteśmy zespołem pasjonatów i indywidualności, których unikatowe kompetencje są budowane na polskim rynku od ponad dekady. Specjalizujemy się w dynamicznym wspieraniu wzrostu sklepów e-commerce i zdobywaniu pozycji lidera online. Dzięki naszym strategiom, nasi Partnerzy w Polsce i na świecie codziennie notują wzrosty przychodów. Teraz szukamy #GameChangera na stanowisko Business Development Representative, który dołączy do naszego zespołu i pomoże nam w dalszym rozwoju.

Twoje obowiązki:

  • Samodzielne pozyskiwanie nowych klientów, głównie w branży eCommerce i B2B, wykorzystując LinkedIn, cold mailing, cold calling oraz budowanie relacji.
  • Przeprowadzanie rozmów wprowadzających.
  • Realizacja celów i bezpośredni wpływ na rozwój biznesu agencji.

Czego oczekujemy od Ciebie?

  • Minimum 2-letniego doświadczenia w zakresie pozyskiwania klientów outbound i BDR w B2B lub w pracy w agencji marketingowej na pokrewnym stanowisku.
  • Znajomości branży marketingowej, w tym digital marketingu i e-commerce.
  • Posiadania aktywnego konta na LinkedIn — wiesz co to #socialselling.
  • Umiejętności rozpoznawania i definiowania potrzeb klientów.
  • Doświadczenia w pracy z narzędziami typu CRM, lead generation, automatyzacja sprzedaży.
  • Komunikatywnego języka angielskiego.
  • Wysokich kompetencji interpersonalnych, otwartości na zmiany, terminowości i zdolności organizacyjnych.

Jeżeli chcesz zostać naszym wymarzonym nowym #GameChangers zespołu NB, powinieneś wykazać się:

  • komunikatywnością,
  • osiąganiem założonych celów,
  • strategicznym myśleniem,
  • działaniem wg. wartości #worketic — jesteś szybki, sprawny i terminowy.

Co oferujemy?

  • Elastyczny model pracy (hybrydowy, zdalny, stacjonarny) i możliwość wyboru formy zatrudnienia (umowa o pracę, B2B, umowa zlecenie).
  • Pakiet benefitów (lekcje języka angielskiego, opieka medyczna, Multisport, ubezpieczenie grupowe, i inne).
  • Dostęp do narzędzi branżowych i mentoring od najlepszych specjalistów w branży.
  • Możliwość pracy z topowymi markami i udział w międzynarodowych konkursach branżowych.
  • Kulturę organizacyjną skupioną na ciągłym rozwoju, nawiązywaniu wartościowych relacji i współpracy.
Business Development Representative - Harbingers

Oferty pracy

  • Analityka

    Liczba stanowisk: 2

    • Digital Analyst

      Do działu Analityki szukamy Specjalisty, który doskonale czuje i rozumie performance marketing.
    • Marketing Automation Manager

      Jeśli jesteś doświadczonym New Business Developer'em, w planowaniu i realizacji budżetów czujesz się jak ryba w wodzie i potrafisz samodzielnie kreować działania sprzedażowe - mamy dla Ciebie odpowiednie wyzwanie.
  • Client Success

    Liczba stanowisk: 1

    • Client Success Developer / Account Manager

      Codziennie zapewniamy wzrosty przychodów dla naszych Partnerów w Polsce i na świecie. Chcemy być wyjątkowi, wpływać na życie ludzi, tworzyć idee, które zmienią świat. Lubimy o sobie mówić: „E-commerce #GameChangers”.
  • Content Marketing

    Liczba stanowisk: 4

    • Content Marketing Specialist

      Do zespołu Content Marketingu szukamy pasjonata, który kocha wyzwania i chce ciągle bić swoje własne rekordy. Szukamy osób, które świetnie zarządzają projektami, a także potrafią myśleć abstrakcyjnie i logicznie.
    • Freelance Copywriter

      Szukamy zdolnych copywriterów, którzy chcieliby podjąć z nami współpracę zdalną przy projektach content marketingowych dla naszych wyjątkowych klientów.
    • Senior Content Marketing Specialist

      Tych, którzy potrafią myśleć abstrakcyjnie i logicznie. Z jednej strony mają głowę pełną pomysłów i uwielbiają pracę ze słowem, a z drugiej – nie boją się analizy danych.
    • Staż w dziale Content Marketingu

      Harbingers to zespół pasjonatów, którzy na swoim koncie mają wygrane w prestiżowych konkursach, jak Content Marketing Awards, ESA czy IPMA. Współpracujemy z największymi markami – Lancerto, Śnieżką, Castoramą, Neonetem czy Royal Canin. Aplikuj na staż i razem z nami rozwijaj topowe brandy!
  • HR

  • IT

  • Marketing

    Liczba stanowisk: 3

    • Copywriter

      Szukamy wirtuozów języka polskiego i webwritingu, którzy doskonale czują się w powyższych tematach, a dodatkowo mają doświadczenie w tworzeniu angażujących i jakościowych artykułów branżowych.

    • Marketing Specialist

  • New Business

    • Business Development Representative

    • New Business Developer

      Szukamy #GameChangerów, dla których tak jak dla nas priorytetem jest ciągły rozwój i nawiązywanie wartościowych relacji. Jeśli wszędzie widzisz szanse biznesowe, uwielbiasz wygrywać, a dodatkowo czujesz się świetnie w budowaniu relacji - porozmawiajmy!
    • Senior New Business Developer

  • SEM

    • SEM Specialist

      Do działu SEM szukamy specjalisty, który ma doświadczenie w branży, chce ciągle podnosić swoje kompetencje, jest na bieżąco z nowinkami i przede wszystkim lubi to co robi.
    • Senior SEM Specialist